Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

26. ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ 11. KVĚTNA 2022

Také letos budou členky našeho sdružení a naši přátelé z řad chomutovských středních škol prodávat žluté kytičky měsíčku lékařského. Výtěžek ze sbírky půjde na podporu onkologických pacientů, na zlepšení kvality jejich života, na šíření nádorové prevence, na onkologický výzkum a také na přispění k vybavenosti onkologických pracovišť. Najdete nás už od rána například na chomutovské […]

ŠLAPÁNÍ PRO KAPKU 2022

V sobotu 25. června 2022 uspořádalo naše sdružení ve spolupráci s obcí Blatno turistickou akci nazvanou Šlapání pro Kapku, která byla realizována za finanční podpory statutárního města Chomutov. Cílem této akce bylo seznámit širokou veřejnost nejen s nemocí současnosti - rakovinou, která je všude kolem nás, ale především s možnostmi, jak s ní bojovat a jak jí předcházet. Účastníci se […]

Výbor Kapky

Klubovna a kancelář, Pražská 988/5 Chomutov

Pravidelná schůzka členů výboru sdružení

Přednáška ABY ZÁDA NEBOLELA

Blatno, Horalka

Určitě to bude zajímavé posezení a věříme, že se dozvíme mnoho důležitého, aby nás záda nebolela.

NOVOROČNÍ ŠPACÍR V NAČETÍNĚ

Na Nový rok bylo v Načetíně příjemné počasí a sešlo se nás celkem sedmnáct, abychom se společně prošli krásnou načetínskou přírodou a naši novoroční cestu zakončili v hospůdce Inka. Bylo to fajn. Za Kapky se nás zúčastnilo sedm (tedy včetně Vlastíka :-)

ZIMNÍ POHÁDKA V KALKU

Přímo zimní pohádku jsme si užily v zasněženém lese v Kalku, kam se nás vydalo celkem devět a byl to opravdu báječný výlet, i přes pořádnou zimu. Ale jak jinak - na konci ledna, ne?

HÝBEME SE PŘI BOWLINGU

Ve čtvrtek 9.2.2023 členky Kapky 97 opět rozhýbaly svá těla při bowlingu v Černovicích. První se umístila Zdeňka, druhá Míla, třetí Jarka, čulibrk Helenka.

ŠPACÍR KOLEM HRADEČNÉ AŽ DO BŘEZENCE

V neděli 12.2.2023 jsme některé ušly i 12 km, než jsme se dostaly z Hradečné do svých domovů. Výšlap byl spojen s exkurzí v Domově klidného stáří.

JAK NA CHYTRÝ TELEFON

Děkujeme panu starostovi Málkova za přednášku na téma JAK NA CHYTRÝ TELEFON. Zúčastnilo se 22 zájemců, z Kapky nás přijelo deset. Parádní odpoledne a jsme zase o chlup chytřejší.